Wycieczka do Pracowni Kreatywnej

Wczoraj obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi -  święto obchodzone na całym świecie. Dziś, w obliczu kryzysu klimatycznego i zagrażających nam migracji za wodą pitną, jego znaczenie jest jeszcze ważniejsze niż zwykle. Każdy z nas może zrobić coś dla błękitnej planety, by dołożyć swoją cegiełkę w ochronie środowiska. Z tej okazji  uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami udali się do Fundacji Pracowni Kreatywnej w Tarnowie na warsztaty ekologiczne. Podczas zajęć uczniowie mogli stworzyć obrazki z materiału naturalnego tj. chrobotek w różnych kolorach, szyszki, patyki, kamyczki itp. Uczniowie z wielkim zapałem przystąpili do pracy, tworząc wspaniałe, często przestrzenne prace. Wykazali się niezwykłą kreatywnością.