Obchody Światowego Dnia Zdrowia

W ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia, nasza szkoła zorganizowała apel, skupiający uwagę na ważności zdrowego trybu życia. Pani pielęgniarka z Ośrodku Zdrowia w Zgłobicach, podzieliła się swoimi doświadczeniami z pracy, zwracając uwagę na znaczenie dbania o zdrowie i profilaktykę. Następnie, dzieci wzięły udział w różnorodnych zabawach i aktywnościach, mających na celu poszerzenie wiedzy na temat zdrowia oraz promowanie aktywnego stylu życia. Szczególnym punktem było przygotowanie przez uczniów plakatów pod hasłem 'Recepta na zdrowie', które prezentowały różnorodne aspekty zdrowego życia. Wydarzenie to nie tylko zachęciło uczniów do troski o własne zdrowie, ale również zaangażowało ich aktywnie w edukację na ten temat.