Apel z okazji Świąt Wielkanocnych w naszej szkole

Wielkanoc to najważniejsze święto w naszej chrześcijańskiej tradycji.

27 marca w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Na tę okazję uczniowie z klas IV- VII  przygotowali program artystyczny, w którym przybliżyli koleżankom i kolegom zwyczaje i obrzędy świąteczne.

Podczas  apelu wielkanocnego zostały przedstawione wyniki konkursu na najładniejszą pisankę wielkanocną. Konkurs cieszył się duża popularnością wśród uczniów. Świąteczne jajka wykonane przez dzieci zachwycały pięknem kolorów i oryginalnością. Twórcy najpiękniejszych prac odbierali nagrody i dyplomy. Następnie Pani Dyrektor Barbara Kałdan-Molczyk złożyła życzenia wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Życzyła zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Spotkanie to było również okazją do rozdania nagród i wręczenia dyplomów uczestnikom ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych.