Dyrekcja naszej placówki

Sylwetka naszej nowej pani dyrektor mgr inż. Barbary Kałdan- Molczyk!!!

Pani dyrektor

mgr inż. Barbara Kałdan – Molczyk

Pracę w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Błoniu rozpoczęłam w roku 2003

najpierw  jako   nauczyciel   matematyki, a  w   kolejnych  latach   również   jako bibliotekarz,

nauczyciel plastyki oraz wychowawca świetlicy.

Studia magisterskie  ukończyłam na  wydziale  Zarządzania o kierunku Zarządzanie

i  Marketing   w   Akademii   Górniczo   –    Hutniczej    im.  Stanisława Staszica w Krakowie.

Legitymuję   się   również    świadectwem    ukończenia studiów podyplomowych  w zakresie

matematyki,   świadectwem   ukończenia  kursu   kwalifikacyjnego   w   zakresie

bibliotekoznawstwa, świadectwem ukończenia kursu kwalifikacyjnego w zakresie  sztuki oraz

świadectwem ukończenia  kwalifikacyjnego kursu pedagogicznego.

Ponadto ukończyłam 36 różnorodnych form doskonalenia.

Za osiągnięcia i zasługi w pracy dydaktyczno - wychowawczej  otrzymałam wielokrotnie nagrodę Dyrektora Szkoły oraz  nagrodę Wójta Gminy Tarnów.

Od 10 czerwca 2016 r.  pełniłam obowiązki dyrektora Szkoły Podstawowej w Błoniu.

Od 1 września 2016r. dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II oraz dyrektor Niepublicznego Przedszkola w Błoniu.