Konkurs czytelniczy- "Z książką przez świat"

Konkurs czytelniczy- "Z książką przez świat"!!!

25.03. 2015 r. w naszej szkole odbywał się finał gminnego konkursu czytelniczego „Z książką przez świat” pod hasłem: „Jak to w rodzinie bywa…”. Zaproponowane lektury w regulaminie konkursu poruszały zagadnienia związane z rodziną, spędzaniem wspólnie czasu, miłością, zrozumieniem, ale również poruszały problemy dzieci, które pojawiają się w życiu rodzinnym. Trzydziestu pięciu uczniów biorących udział w finale konkursu wykazało się nie tylko doskonałą znajomością treści zaproponowanych książek, ale także pięknym, wyrazistym czytaniem głośnym.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II: Agata Sorota, Miłosz Ziaja orazMateusz Dyrdał, który uzyskał III miejsce.

Składamy serdeczne gratulacje Mateuszowi ponieważ w zdecydowanej większości konkurował z uczniami klas III.