Ruch to zdrowie

Ruch to zdrowie!!!

05. 03. 2015r. w naszej szkole mogliśmy wziąć udział w zajęciach aerobowych, które przygotowała i poprowadziła jedna z naszych mam pani Aneta Bator. W ćwiczeniach wzięły udział klasy starsze IV - VI. Opiekę sprawowały panie: Teresa Chrzanowska i Barbara Kałdan- Molczyk. Dzieci bardzo chętnie wykonywały chase, mambo... i wiele innych  oraz ćwiczeń rozciągających by później zakończyć je wyciszeniem. To wspaniale że takie zajęcia się odbyły i że cieszyły się tak licznym udziałem. To tylko pokazuje że nasze pociechy potrzebują ruchu. Niestety takie zajęcia były jednorazowe ale serdecznie dziękujemy pani instruktor za chęć i poświęcenie swojego czasu. Alternatywą do takich zajęć oraz ruchu są zajęcia taneczne grupy "Loco team" , które odbywają się co piątek. Chętnych jest coraz więcej. Zapraszamy.